O nás

Ahoj, 

jmenuji se Markéta a jsem zakladatelkou hravé galaxie pro děti – Kids Galaxy! Vystudovala jsem speciální pedagogiku se specializací na logopedii a surdopedii – vždy jsem měla k dětem velmi blízko a tak byl tento obor jasnou volbou. Své děti zatím nemám, ale už se na ně moc těším.

Prozatím se realizuji právě v této galaxii. Ta totiž perfektně kombinuje mou lásku k dětem s vlastním podnikáním, na které jsem pomýšlela už od střední. Stále ale pracuji na plný úvazek a Kids Galaxy věnuji všechen volný čas.

Vím, jak je pro každého rodiče důležité, aby jeho dítě bylo to nejšťastnější na světě a přesně na to při výběru každého produktu myslím. Moc ráda objevuji nové značky – baví mě cestovat a kromě ochutnávek místního jídla se vždy nejvíc vyžívám právě v lokálních obchůdcích, kde hledám inspiraci. S důvěrou každého rodiče i prarodiče nakládám velmi svědomitě, proto vybírám produkty, které projdou i těmi nejtěžšími testy.

Přírodě chci vracet, co to jde, a tak z každé objednávky v mém obchodě putuje část peněz na sázení stromů.

A jaké mám plány do budoucna? Kromě objevování nových značek se chystám vytvářet vlastní produkty! Tak se mnou zůstaňte ve spojení, ať vám neutečou.

Děkuji, že nakupujete právě u nás.

Markét