O nás

Ahoj, 

jmenuji se Markéta a jsem zakladatelkou hravé galaxie pro děti – Kids Galaxy! Vystudovala jsem speciální pedagogiku se specializací na logopedii a surdopedii – vždy jsem měla k dětem velmi blízko a tak byl tento obor jasnou volbou. Své děti zatím nemám, ale už se na ně moc těším.

Prozatím se realizuji právě v této galaxii. Ta totiž perfektně kombinuje mou lásku k dětem s vlastním podnikáním, na které jsem pomýšlela už od střední. Momentálně pracuji na plný úvazek v účetní firmě a Kids Galaxy věnuji všechen volný čas.

Vím, jak je pro každého rodiče důležité, aby jeho dítě bylo to nejšťastnější na světě a přesně na to při výběru každého produktu myslím. Moc ráda objevuji nové značky – baví mě cestovat a kromě ochutnávek místního jídla se vždy nejvíc vyžívám právě v lokálních obchůdcích, kde hledám inspiraci. S důvěrou každého rodiče i prarodiče nakládám velmi svědomitě, proto vybírám produkty, které projdou i těmi nejtěžšími testy.

Přírodě chci vracet, co to jde, a tak z každé objednávky v mém obchodě putuje část peněz na sázení stromů.

A jaké mám plány do budoucna? Kromě objevování nových značek se chystám vytvářet vlastní produkty! Tak se mnou zůstaňte ve spojení, ať vám neutečou.

Děkuji, že nakupujete právě u nás.

Markét

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení