Natruba | Kousátko Liška

Značka: Natruba

Kaučukové kousátko od dánské značky Natruba

Dostupnost Skladem
540 Kč
Natruba | Kousátko Liška
Značka: Natruba

Hračka vytvořená s důrazem na jednoduchý úchop. Různé povrchy a tvrdosti materiálu stimulují hmat děťátka a kousání hračky přináší úlevu bolavým dásním, když se prořezávají zoubkyStimuluje smysly, procvičuje pohyb a koordinaci.

Natruba je dánská značka, která vytváří výjimečné hračky pro miminka inspirované přírodou a severským designem. Hračky jsou ručně vyráběné z přírodního kaučuku ze stromu hevea. Textura přírodního kaučuku je měkká, jemná, flexibilní a ideální na mačkání a kousání. Všechny hračky značky Natruba jsou navrženy a vyvinuty se zaměřením na děti. Mají různé textury, barvy a tvary ke stimulaci senzorického vývoje. Hračky jsou velmi lehké a jejich velikost je přizpůsobena malým ručičkám. Podporují rozvoj motorických schopností, smyslový rozvoj, kognitivní vývoj i představivost.

Severský design inspirovaný přírodou je podtrhnutý hezkým balením a je tak skvělým dárkem pro miminko.

Natruba si zakládá na absolutní bezpečnosti svých hraček. Přírodní kaučuk je vysoce hygienický a zároveň hračky nemají ventily ani otvory, uvnitř se tak nemohou hromadit žádné plísně ani bakterie.

Přírodní kaučuk je ekologický, samozřejmostí je, že hračky neobsahují PVC, BPA, ftaláty a nitrosaminy. Jsou barveny výlučně potravinářskými barvami, které jsou naprosto bezpečné.