Hodnocení zákazníků

Jan

Nejlepší majitelka obchodu, dělá vše s nadšením — píšeme si o produktech jen tak na Instagramu i po koupi. Navíc objednávka byla vždy s osobním vzkazem. Znáte tu radost, když nakupujete u lokálního zelináře a pokaždé u toho fajn pokecáte? Tak tohle je stejné, jen v onlinu a s hračkami pro děti.

Alena

Milá komunikace s obchodem, bleskové dodání, skvělá cena, individuální domluva ohledně způsobu dopravy👍🏼 Zboží skvěle zabaleno a udělalo MEGA RADOST ❤️ Jediná nevýhoda - děti si přejí další, obří stavebnici Connetix, aby se do ní mohly zavřít 😆 Děkujeme ✌🏻😘

Anna

Skvělá komunikace, rychlé dodání a navíc krásně, ekologicky zabaleno s milým osobním vzkazem a malým dárkem. Rozhodně jsem zde nenakoupila naposledy.

Tereza

Moje zkušenost s e-shopem je jen pozitivní. Velmi příjemná, rychlá komunikace, zboží perfektně zabaleno a bleskově odesláno, navíc jsme v balení našli dáreček a milý vzkaz. Tento obchůdek určitě doporučuji a ráda nakoupím znovu.

Martin

Můj hlavní dodavatel dárků pro děti. Vždy, když si lámu hlavu, jaký dárek koupit, Markéta poradí a popravdě se dary vždy setkají u dětí s úspěchem. Navíc já si často vzpomenu, že něco potřebuji, jak se říká za 5 12, takže oceňuji její rychlé jednání (dost často mi doslova vytrhla trn z paty). KidsGalaxy mohu jedině doporučit, už nenakupuji jinde. :-) 

Barbora

Naprosto úžasný, osobní, přístup pani majitelky, vstřicnost a pomoc s výběrem nejen skvělých stavebnic. Moc ráda doporučím tento obchod dále !

Marie 

Veliký výběr zboží, které je vkusné, bere ohledy na přírodu a zaručeně dělá radost našim nejmenším. :) Milá a vstřícná komunikace, rychlé dodání. Co víc si přát. :)

Terezie

Krásně zabalené zboží, navíc s milým osobním vzkazem, který moc potěšil. Moc doporučuji :).

Barbora

Nakupuji opakovaně, super servis, rychlé dodání a v případě dotazu rychlá odpověď, jsem moc spokojena a doporučuji!

Barča

Obchod mohu jen doporucit, zbozi mi dorazilo v poradku a velmi rychle;) jednani spickove, rada zase nakoupim!

Barbora

Naprosta spokojenost, krásné balení, skvělá komunikace. Paní moc pozorná!

Gabriela

Skvělé hračky a vždy Top servis s doručení 😍

Eva

Milá komunikace, rychlé doručení a balíček byl božsky zabalen.
Doporučuji. :)

Stela

Perfektní služby, milá komunikace. Bleskove dodání.

Ellie

Super nabidka, rychle dodani, navic darecek a moc mily rucne psany vzkaz s podekovanim za objednavku. Tady to nekdo dela opravdu s laskou 😊 moc doporucuji!

Jitka

Krásný sortiment, velmi ochotná a milá komunikace s eshopem. Vždy vyšli vstříc. Maximální spokojenost.

Kateřina

Krásné zboží pro děti. Již několikrát jsem zde objednávala a zatím nikdy nebyl žádný problém.