Connetix | Základna na auta 2 ks

Značka: Connetix

Set dvou základen na auta je dokonalým doplňkem pro milovníky vozidel, kteří si mohou rozšířit svou hru a prozkoumat koncepty pohybu a magnetismu. Obsahuje jednu modrou a jednu žlutou pohyblivou základnu do auta s gumovými koly a jedinečným zkoseným designem. Tento balíček nabízí dětem nekonečné možnosti navrhování a vytváření vlastních pohybových struktur od aut, náklaďáků, vlaků, autobusů, hasičských vozů, traktorů a vesmírných aut až po pohyblivé roboty a vytvoření mnoho dalšího!

Barevná magnetická stavebnice podporuje kognitivní i motorický rozvoj, kreativitu, jemnou a hrubou motoriku, koordinaci oko-ruka, představivost, spolupráci i učení pomocí hry. Díky magnetickým stavebnicím se děti učí pomocí konceptu STEM (propojení přírodních věd, techniky, technologie a matematiky) -  objeví tak například fungování gravitace, magnetismu, pohybu či pákový efekt nebo jak na co nejlepší konstrukci, aby postavily co největší stavbu, která nespadne. Postavte rakety, hrady, vozidla nebo zvířata, zkrátka cokoliv vás napadne. Stavět lze 2D i 3D, tak hurá do toho!

Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, bez BPA a ftalátů, utěsněný a nýtovaný pro větší bezpečnost.

Dostupnost Skladem
650 Kč
Connetix | Základna na auta 2 ks
Značka: Connetix

Balení obsahuje: 

  • 2x základnu na auto

Doporučený věk: 3+ (obsahuje magnety a malé části)

Magnetická stavebnice podporuje kognitivní i motorický rozvoj, kreativitu, jemnou a hrubou motoriku, koordinaci oko-ruka, představivost, spolupráci i učení pomocí hry. Díky magnetickým stavebnicím se děti učí pomocí konceptu STEM (propojení přírodních věd, techniky, technologie a matematiky) -  objeví tak například fungování gravitace, magnetismu, pohybu či pákový efekt nebo jak na co nejlepší konstrukci, aby postavily co největší stavbu, která nespadne. Postavte rakety, hrady, vozidla nebo zvířata, zkrátka cokoliv vás napadne. Stavět lze 2D i 3D, tak hurá do toho! Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, bez BPA a ftalátů, utěsněný a nýtovaný pro větší bezpečnost.