Od 18.5. do 5.6. neodesíláme balíčky. Děkujeme za pochopení

Connetix | Magnetické základny 2 ks

Značka: Connetix

Tyto základny slouží jako velká stavební deska s mnoha magnetickými body a rozšiřují potenciál hry s magnetickými stavebnicemi – podporují vytváření větších a složitějších staveb - velkých věží, robustnějších hradů nebo třeba oslnivých skleníků. S touto zeleno-modrou sadou můžete vytvořit například louku, oceán nebo třeba nebe.

Barevná magnetická stavebnice podporuje kognitivní i motorický rozvoj, kreativitu, jemnou a hrubou motoriku, koordinaci oko-ruka, představivost, spolupráci i učení pomocí hry. Díky magnetickým stavebnicím se děti učí pomocí konceptu STEM (propojení přírodních věd, techniky, technologie a matematiky) -  objeví tak například fungování gravitace, magnetismu, pohybu či pákový efekt nebo jak na co nejlepší konstrukci, aby postavily co největší stavbu, která nespadne. Postavte rakety, hrady, vozidla nebo zvířata, zkrátka cokoliv vás napadne. Stavět lze 2D i 3D, tak hurá do toho!

Balení obsahuje 2 velké čtverce - základny. Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, bez BPA a ftalátů, utěsněný a nýtovaný pro větší bezpečnost.

Dostupnost Skladem
1 190 Kč
Connetix | Magnetické základny 2 ks
Značka: Connetix

Balení obsahuje: 

  • 2 x základna

Doporučený věk: 3+ (obsahuje magnety a malé části)

Magnetická stavebnice podporuje kognitivní i motorický rozvoj, kreativitu, jemnou a hrubou motoriku, koordinaci oko-ruka, představivost, spolupráci i učení pomocí hry. Díky magnetickým stavebnicím se děti učí pomocí konceptu STEM (propojení přírodních věd, techniky, technologie a matematiky) -  objeví tak například fungování gravitace, magnetismu, pohybu či pákový efekt nebo jak na co nejlepší konstrukci, aby postavily co největší stavbu, která nespadne. Postavte rakety, hrady, vozidla nebo zvířata, zkrátka cokoliv vás napadne. Stavět lze 2D i 3D, tak hurá do toho! Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, bez BPA a ftalátů, utěsněný a nýtovaný pro větší bezpečnost.