Od 18.5. do 5.6. neodesíláme balíčky. Děkujeme za pochopení

Connetix | Magnetická stavebnice Motion pack 24 kusů

Značka: Connetix

Barevná magnetická stavebnice podporuje kognitivní i motorický rozvoj, kreativitu, jemnou a hrubou motoriku, koordinaci oko-ruka, představivost, spolupráci i učení pomocí hry. Díky magnetickým stavebnicím se děti učí pomocí konceptu STEM (propojení přírodních věd, techniky, technologie a matematiky) -  objeví tak například fungování gravitace, hybnosti či pákový efekt nebo jak na co nejlepší konstrukci, aby postavily co největší stavbu, která nespadne. Postavte rakety, hrady, vozidla nebo zvířata, zkrátka cokoliv vás napadne. Stavět lze 2D i 3D, tak hurá do toho!

Poskytuje nekonečné možnosti jako samostatný, startovací nebo rozšiřující balíček a povzbuzuje děti, aby prozkoumávaly koncepty pohybu, magnetismu a barev, zatímco staví neomezená vozidla – od aut po náklaďáky, jachty a lodě, autobusy a hasičské vozy, potulné tvory a ještě mnohem více! 

Tento Motion pack obsahuje 24 dílků různých barev i tvarů. Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, bez BPA a ftalátů, utěsněný a nýtovaný pro větší bezpečnost.

Dostupnost Skladem
1 190 Kč
Connetix | Magnetická stavebnice Motion pack 24 kusů
Značka: Connetix
Boxes 24pcs
Poslední kusy

Balení obsahuje: 

  • 2 x základna auta
  • 12 x malý čtverec
  • 8 x obdélníky
  • 2 x dvířka
  • Kniha nápadů

Doporučený věk: 3+ (obsahuje magnety a malé části)

Magnetická stavebnice podporuje kognitivní i motorický rozvoj, kreativitu, jemnou a hrubou motoriku, koordinaci oko-ruka, představivost, spolupráci i učení pomocí hry. Díky magnetickým stavebnicím se děti učí pomocí konceptu STEM (propojení přírodních věd, techniky, technologie a matematiky) -  objeví tak například fungování gravitace, magnetismu, pohybu či pákový efekt nebo jak na co nejlepší konstrukci, aby postavily co největší stavbu, která nespadne. Postavte rakety, hrady, vozidla nebo zvířata, zkrátka cokoliv vás napadne. Stavět lze 2D i 3D, tak hurá do toho! Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, bez BPA a ftalátů, utěsněný a nýtovaný pro větší bezpečnost.