Beach & Bandits | Plavkové tričko Vitamin Sea UPF

Značka: BEACH & BANDITS

Plavkové tričko s ochranou UPF 50+ blokuje 97,5 % všech škodlivých UVA a UVB paprsků. Materiál je rychleschnoucí, lehký a prodyšný. Tričko je pružné a pohodlné, a tak je skvělé pro všechny děti, které si chtějí hrát na pláži nebo u bazénu. Má ploché šití, které zabraňuje tření o kůži. Zapínání na zip pro snadné oblékání.
OEKO-TEX® | CE certifikováno

Varianta:
Dostupnost Předobjednávka - k odeslání do 2-3 týdnů Skladem Zvolte variantu
990 Kč
Beach & Bandits | Plavkové tričko Vitamin Sea UPF
Značka: BEACH & BANDITS

Milujeme léto a slunce a všichni potřebujeme vitamín D. Spálení v dětství je však vůdčím faktorem rakoviny kůže v pozdějším věku, musíme tedy zajistit, aby naše děti byly chráněny před škodlivými slunečními UV paprsky. Všechny produkty jsou vyráběny z oficiálních certifikovaných materiálů. 

B&B-logo

BEACH & BANDITS je nizozemská značka dětských plavek zrozená z lásky k dlouhým letním dnům na pláži a motivovaná touhou vytvořit cool a pohodlné dětské plavky, které vypadají skvěle, ale hlavně chrání jemnou dětskou pokožku.

Značka byla založena v roce 2014 Hansem a Jo-anne. Společně se svými třemi malými bandity tráví většinu času na pláži a chtěli, aby jejich děti byly na slunci v bezpečí, ale aby také vypadaly cool. A tak vznikla značka BEACH & BANDITS, která věří, že plavky s ochrnou UPF50+ mohou být cool, pohodlné a zároveň bezpečné proti slunci!

Plavky BEACH & BANDITS jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tkaniny, která poskytuje ochranu UPF50+ blokující více než 97,5 % škodlivých slunečních UVA a UVB paprsků. Tato vysoce kvalitní látka je dodávána v řadě skvělých ručně kreslených ilustrací. Jsou lehké, prodyšné a rychleschnoucí.


"My je držíme v bezpečí, oni nás drží v divočině!"