Sleva 10 % s kódem vanocevklidu. Neplatí na značku Stapelstein.

Janod | Vzdělávací puzzle Lidské tělo

Značka: Janod

Vzdělávací puzzle s motivy lidského těla, orgánů a kostry, které zabaví nejedno dítě. Puzzle s kostrou dokonce ve tmě svítí!

Dostupnost Skladem
909 Kč
Janod | Vzdělávací puzzle Lidské tělo
Značka: Janod
J02681 Janod vzdelavacie puzzle ludske telo 50 75 100 ks 06
Natrhlá krabice

Vzdělávací puzzle s motivy lidského těla, orgánů a kostry. Skvělé nejen pro zvědavé školáky. Děti se díky skládání puzzle učí jednotlivé části a soustavy lidského těla. Skládat mohou tělo dívky, tělo chlapce, tělo s viditelnými orgány a kostru, která dokonce ve tmě svítí!

Set obsahuje: kartonové puzzle s 50-75-100 ks dílků, 4 karty soustav lidského organismu

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 5 let

Materiál: pevný karton

Rozměry balení: 45 x 100 cm

 

 

 janod-large-main-2A9_small

Francouzkou značku JANOD založil roku 1970 Louis Janod. Hračky od této značky vychází z klasického designu, jsou vyrobeny z přírodních materiálů, především ze dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství a je u nich dbáno na vysokou kvalitu všech použitých materiálů. Pod jedinečný nadčasový vzhled hraček se podepisuje tým špičkových designérů, díky čemuž výrobky JANOD dlouhodobě vyhrávají designérské soutěže po celém světě. Všechny hračky jsou ekologické a mimořádně odolné, díky čemuž vydrží celé generace.Francouzkou značku JANOD založil roku 1970 Louis Janod. Hračky od této značky vychází z klasického designu, jsou vyrobeny z přírodních materiálů, především ze dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství a je u nich dbáno na vysokou kvalitu všech použitých materiálů. Pod jedinečný nadčasový vzhled hraček se podepisuje tým špičkových designérů, díky čemuž výrobky JANOD dlouhodobě vyhrávají designérské soutěže po celém světě. Všechny hračky jsou ekologické a mimořádně odolné, díky čemuž vydrží celé generace.