Londji | Tetování Dinosauři

Značka: LONDJI

Zábavné tetování s motivy roztomilých dinosaurů od španělské značky Londji

Dostupnost Skladem - Odesíláme do dvou dne
189 Kč
Londji | Tetování Dinosauři
Značka: LONDJI

Zábavné tetování s motivy roztomilých dinosaurů od španělské značky Londji. Balíček obsahuje deset tetovaček krásně ilustrovaných barevných dinosaurů. Tetování je vyrobeno v Barceloně a je dermatologicky testováno. Velkou výhodou je, že kvalitní a tak vydrží, ale zároveň je v případě potřeby lehce odstranitelné.

 

Set obsahuje: 10 tetovaček dinosaurů

Vhodné pro děti: od 3 let

Rozměry balení: 25 x 18 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Hnědá, Khaki, Petrolejová, Růžová, Zelená
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.