Od 1. do 5. června neodesíláme objednávky. Děkujeme za pochopení

Londji | Snímatelné samolepky Vesmír

Značka: LONDJI

Sada 150 snímatelných samolepek s motivy hvězd, komet, plnet, astronautů a raketoplánů

Dostupnost Skladem
204 Kč
Londji | Snímatelné samolepky Vesmír
Značka: LONDJI

Krásně ilustrované snímatelné samolepky s motivy hvězd, souhvězdí, komet, astronautů, raketoplánů a satelitů, díky kterým si děti mohou vytvořit svůj vlastní vesmír.

Set obsahuje: 150 snímatelných samolepek a vesmírnou podložku na lepení samolepek

Vhodné pro děti: od 3 let

Materiál: lepící papír

Rozměry balení: 15,5 x 28 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.