DJECO | Puzzle hmatové Farma

Značka: DJECO

Velké hmatové puzzle s motivem farmy a vyndávacími zvířatky 

Dostupnost Skladem
470 Kč
DJECO | Puzzle hmatové Farma
Značka: DJECO

Velké hmatové puzzle s motivem farmy obsahuje celkem 8 různých vyjímatelných zvířátek. Děti kromě klasického puzzle umisťují i jednotlivá zvířatka u kterých si navíc mohou osahat jejich kůži či kožíšek. Naučit se pojmenovavát zvířatka teď bude ještě větší zábava! Po složení puzzle může následovat další hra, kdy si hráči zaváží oči a budou poznávat daná zvířátka dle typu jejich srsti. 

Jeden dílek má 20,4 x 19,7 cm a rozměr celého puzzle je 70 x 50 cm

Set obsahuje: 20 dílků - 12 puzzle a 8 zvířátek

Pro rozvoj: smyslového vnímání, jemné motoriky a zručnosti, logického myšlení, soustředěnosti a představivosti

Vhodné pro děti: od 3 let

Rozměry balení: 33 x 25,5 x 6,5 cm

 

 

0af031f9a419166b3638320f5e2c81d1

DJECO je francouzská značka vyrábějící edukativní, zábavné a kreativní hračky a hry, která byla založena roku 1954 maminkou Véronique Michel-Dalès. S hračkami této značky si hrají děti ve více než 60 zemích na celém světě. Díky svému přínosu a kvalitnímu zpracování prodává produkty DJECO i řada prestižních muzeí včetně Louvre a Quai Branly ve Francii, Tate ve Velké Británii a MoMA ve Spojených státech amerických. DJECO spolupracuje s předními francouzskými výtvarníky a na design a balení samotné hračky klade stejný důraz, jako na jeho funkčnost a kvalitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Šedá, Terakotová, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Barvy, Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Slovní zásobu, Smyslové vnímání, Trpělivost a koncentrace
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let