Lullalove | Masážní kartáč

Značka: Lullalove

Masážní kartáč pro pružnou a hladkou pokožku a zbavení toxinů

Dostupnost Skladem
399 Kč
Lullalove | Masážní kartáč
Značka: Lullalove

Masážní kartáč vyrobený z rostlin - rukojeť z bukového dřeva, vlasy kaktusu agávy a bavlněná rukojeť - zcela přírodní výrobek pro vaši péči. Pravidelné kartáčování zajišťuje pružnost pokožky, stimuluje imunitní systém a zlepšuje pohodu.

Časem se náš metabolismus zpomaluje. V končetinách dochází ke zduření, stagnaci vody nebo těžkosti. To je důsledek špatné práce lymfatického systému. Kartáč pomáhá tyto problémy překonat. Také se dobře vyrovná s celulitidou nebo drsnou kůží na loktech nebo nohách. Zpočátku se masáž kartáčem může zdát bolestivá a je to normální pocit. Kůže si na to musí zvyknout. Tradice suchého kartáčování pochází z ayurvedické medicíny. Cílem masáže je kromě odstranění mrtvé kůže zbavit se toxinových usazenin. Masáž také pomáhá zbavit se napětí. Masáž ráno nebo ve večerních hodinách stimuluje uvolnění.

Vyrobeno v EU

 

 

 1_logo hlavni stranka

Lullalove je polská značka, která od roku 2013 přináší do života rodičů a jejich dětí designové produkty, které se vyznačují multifunkčností, kvalitními materiály, nápadem a krásným designem. Všechny výrobky jsou vyráběny v Polsku za použití co nejvíce místních surovin, procházejí podrobnými kontrolami kvality a splňují přísné normy.