DJECO | Loto Zvířátka

Neohodnoceno

Zábavná didaktická hra se zvířátky pro děti již od 2 let

290 Kč
Skladem

Úkolem dětí je přiřazovat obrázky zvířátek do tabulky. Nejmenší hráči se učí obrázky pojmenovat a přiřadit. Starší hráči hrají klasické loto a soutěží proti sobě. Žetony jsou otočeny lícem dolů a úkolem hráče je otočit ten, který má na své kartičce. Pokud otočí správně, žeton si vezme a položí ho na svou kartičku. Pokud otočí nesprávný žeton, položí jej zpět. Vítězem je ten hráč, který tabulku zaplní nejdříve.

Set obsahuje: 5 tabulek, 30 obrázků se zvířátky, návod

Pro rozvoj: slovní zásoby, logiky, postřehu, koncentrace, řeči

Vhodné pro děti: od 2 let

Materiál: karton

Rozměry balení: 14,5 x 14,5 x 14,5 cm

 

 

 

0af031f9a419166b3638320f5e2c81d1

DJECO je francouzská značka vyrábějící edukativní, zábavné a kreativní hračky a hry, která byla založena roku 1954 maminkou Véronique Michel-Dalès. S hračkami této značky si hrají děti ve více než 60 zemích na celém světě. Díky svému přínosu a kvalitnímu zpracování prodává produkty DJECO i řada prestižních muzeí včetně Louvre a Quai Branly ve Francii, Tate ve Velké Británii a MoMA ve Spojených státech amerických. DJECO spolupracuje s předními francouzskými výtvarníky a na design a balení samotné hračky klade stejný důraz, jako na jeho funkčnost a kvalitu.

Jméno značky: DJECO
Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Červená, Fialová, Hnědá, Modrá, Oranžová, Růžová, Šedá, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Komunikaci, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Řeč, Slovní zásobu, Trpělivost a koncentrace
Věk: 2 roky, 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let