DJECO | Loto Domov

Značka: DJECO

Zábavná didaktická hra pro děti již od 2 let, která jim představí různé předměty z domácnosti.

Dostupnost Skladem
290 Kč
DJECO | Loto Domov
Značka: DJECO

Úkolem dětí je přiřazovat předměty do jednotlivých tabulek, které představují místnosti v domě či hřiště. Nejmenší děti se učí obrázky pojmenovat a přiřadit. Starší hráči hrají klasické loto a soutěží proti sobě. Žetony jsou otočeny lícem dolů a úkolem hráče je otočit ten, který má na své kartičce. Pokud otočí správně, žeton si vezme a položí ho na svou kartičku. Pokud otočí nesprávný žeton, položí jej zpět. Vítězem je ten hráč, který tabulku zaplní nejdříve. Hra je vhodná pro 1 - 5 osob.

Set obsahuje: 5 tabulek, 30 žetonů s motivem domova

Pro rozvoj: slovní zásoby, logiky, postřehu, koncentrace, řeči

Vhodné pro děti: od 2 let

Materiál: karton

Rozměry balení: 14,5 x 14,5 x 14,5 cm

 

 

0af031f9a419166b3638320f5e2c81d1

DJECO je francouzská značka vyrábějící edukativní, zábavné a kreativní hračky a hry, která byla založena roku 1954 maminkou Véronique Michel-Dalès. S hračkami této značky si hrají děti ve více než 60 zemích na celém světě. Díky svému přínosu a kvalitnímu zpracování prodává produkty DJECO i řada prestižních muzeí včetně Louvre a Quai Branly ve Francii, Tate ve Velké Británii a MoMA ve Spojených státech amerických. DJECO spolupracuje s předními francouzskými výtvarníky a na design a balení samotné hračky klade stejný důraz, jako na jeho funkčnost a kvalitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Béžová, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Růžová, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Komunikaci, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Řeč, Slovní zásobu, Trpělivost a koncentrace
Věk: 2 roky, 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let