Londji | Vzhůru ke hvězdám

Značka: LONDJI

Zábavná balanční hra. Pomozte raketě překonat hory, mraky a dostat se ke hvězdám a ještě dál!
Dostupnost Skladem
890 Kč
Londji | Vzhůru ke hvězdám
Značka: LONDJI

Pomozte raketě překonat hory, mraky a dostat se ke hvězdám a ještě dál! Vzdělávací a zábavná hra od Londji. Vysoce kvalitní stohovací a balanční hračka je vyrobena ze dřeva. 

Pro rozvoj: logického myšlení, koordinace oko-ruka, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, vědomostí

Vhodné pro děti: od 3 let 

Rozměry: 23,5 x 16,5 cm

Rozměry balení: 13 x 13 x 3,5 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Černá, Červená, Modrá, Oranžová, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Trpělivost a koncentrace, Vědomosti
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.