Londji | Velké puzzle Objevuj Evropu

Neohodnoceno

Puzzle a zábavná vyhledávačka v jednom. Seskládejte obraz Evropy a pak přikládejte žetonky s vyobrazenými stavbami kam patří.

740 Kč
Skladem

V Evropě můžete najít spoustu krásných míst. Stačí ji seskládat a pak hledat, kam patří Sagrada Familie, Koloseum nebo třeba Big Ben. Najdete je všechny? Zábavná forma poznávaní starého kontinentu. Hra obsahuje 200 dílků a 34 žetonů s úkoly.

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, vědomostí, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 6 let 

Rozměry: 30,5 x 20 x 8 cm

Rozměry balení: 67 x 48 cm

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Jméno značky: LONDJI
Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Hnědá, Modrá, Zelená
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace, Vědomosti
Věk: 6 let, 7 let, 8 let, 9 let