Londji | Velké puzzle Objevuj svět

Značka: LONDJI

Puzzle a zábavná vyhledávačka v jednom. Seskládejte celou mapu a pak přikládejte žetonky s vyobrazenými stavbami nebo zvířátky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
740 Kč
Londji | Velké puzzle Objevuj svět
Značka: LONDJI

Puzzle a vyhledávačka v jednom. Velká modrá planeta v krásných ilustracích od Londji před vámi skrývá spoustu zajímavostí. Seskládejte nejdřív celý svět a pak správně přiřaďte, kam patří Eiffelova věž a kde se ukrývají pandy v korunách stromů.

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, vědomostí, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 6 let 

Rozměry: 30,5 x 20 x 8 cm

Rozměry balení: 67 x 48 cm

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Zelená
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace, Vědomosti
Věk: 6 let, 7 let, 8 let, 9 let
Položka byla vyprodána…