6. - 15.5. dovolená. Vaše objednávky odešleme 16.5. Děkujeme!

Londji | Velké puzzle 10 v 1 Počítání zvířátek

Značka: LONDJI

Sada 10 obrázkových skládaček se zvířátky, kde se děti učí počítání hravou formou. 

Dostupnost Skladem
660 Kč
Londji | Velké puzzle 10 v 1 Počítání zvířátek
Značka: LONDJI

Jedna sovička, 2 krokodýli, tři prasátka - napočítáš do deseti tučnáků? Krásná sada 10 obrázkových skládaček, kde se děti učí počítání hravou formou.

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, matematických dovedností, vědomostí, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 3 let 

Rozměry: 59 x 7,5 cm (největší) / 12 x 7,5 cm (nejmenší)

Rozměry balení: 45 x 15 x 7 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Červená, Modrá, Oranžová, Zelená
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Matematické dovednosti, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení