Londji | Velké puzzle 10 v 1 Počítání zvířátek

Značka: LONDJI

Sada 10 obrázkových skládaček se zvířátky, kde se děti učí počítání hravou formou. 

Dostupnost Skladem - Odesíláme do dvou dne
660 Kč
Londji | Velké puzzle 10 v 1 Počítání zvířátek
Značka: LONDJI

Jedna sovička, 2 krokodýli, tři prasátka - napočítáš do deseti tučnáků? Krásná sada 10 obrázkových skládaček, kde se děti učí počítání hravou formou.

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, matematických dovedností, vědomostí, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 3 let 

Rozměry: 59 x 7,5 cm (největší) / 12 x 7,5 cm (nejmenší)

Rozměry balení: 45 x 15 x 7 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Červená, Modrá, Oranžová, Zelená
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Matematické dovednosti, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.