Londji | Tetování Pejsek

Značka: LONDJI

Zábavné tetování s motivy roztomilých pejsků od španělské značky Londji

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
189 Kč
Londji | Tetování Pejsek
Značka: LONDJI

Zábavné tetování s motivy roztomilých pejsků od španělské značky Londji. Balíček obsahuje deset tetovaček krásně ilustrovaných barevných zvířátek. Tetování je vyrobeno v Barceloně a je dermatologicky testováno. Velkou výhodou je, že kvalitní a tak vydrží, ale zároveň je v případě potřeby lehce odstranitelné.

Set obsahuje: 10 tetovaček zvířátek z džungle

Vhodné pro děti: od 3 let

Rozměry balení: 22 x 16,6 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Hnědá, Mint, Oranžová, Šedá, Zelená, Žlutá
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let
Položka byla vyprodána…

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.