Sleva 10 % s kódem vanocevklidu. Neplatí na značku Stapelstein.

Londji | Tetování Lesní zvířátka

Značka: LONDJI

Zábavné tetování s motivy lesních zvířátek od španělské značky Londji

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
189 Kč
Londji | Tetování Lesní zvířátka
Značka: LONDJI

Zábavné tetování s motivy lesních zvířátek od španělské značky Londji. Balíček obsahuje deset tetovaček krásně ilustrovaných magických obrázků. Tetování je vyrobeno v Barceloně a je dermatologicky testováno. Velkou výhodou je, že kvalitní a tak vydrží, ale zároveň je v případě potřeby lehce odstranitelné.

Set obsahuje: 10 tetovaček zvířátek z džungle

Vhodné pro děti: od 3 let

Rozměry balení: 24 x 17 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.