Londji | Puzzle Vítejte doma

Neohodnoceno

Vtipná oboustranná skládačka v krásné krabici. Z jedné strany poskládáte dům z venku a z druhé strany uvidíte, co se děje uvnitř.

450 Kč
Momentálně nedostupné

Vtipná oboustranná skládačka v krásné krabici. Z jedné strany poskládáte dům z venku i se všemi jeho zvědavými vykukujícími obyvateli a z druhé strany nahlédnete dovnitř a zjistíte, jako neplechu zrovna děti provádějí, co chystá maminka k večeři a nakouknete do koupelny, protože tam vás čeká velké překvapení!

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, vědomostí, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 3 let 

  

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Jméno značky: LONDJI
Kategorie: HRAČKY
Barva: Červená, Modrá, Oranžová, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace, Vědomosti
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let
Položka byla vyprodána…