Sleva 15 % na magnetické stavebnice Connetix s kódem: connetix15 už jen do 25.9.!

Londji | Puzzle můj kamarád dinosaurus

Značka: LONDJI

Nádherné puzzle pro všechny milovníky dinosaurů.
Dostupnost Skladem
690 Kč
Londji | Puzzle můj kamarád dinosaurus
Značka: LONDJI

Vítejte v Jurském světě Londji! Náš T-Rex otevírá dveře do fantastického světa, kam vás Triceratops, Diplodocus a Pterodactylus vezmou na procházku. Puzzle pro děti od 3 let. Set obsahuje 36 dílků.

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, vědomostí, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 3 let 

Rozměry: 72 x 49 cm

Rozměry balení: 30 x 20 x 7,5 cm

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.