Sleva 15 % na magnetické stavebnice Connetix s kódem: connetix15 už jen do 25.9.!

Londji | Pexeso Pirát

Značka: LONDJI

Originální zpracování klasické paměťové hra pro malé i velké piráty s 32 krásně ilustrovanými kartami.

Dostupnost Skladem
480 Kč –31 % 330 Kč
Londji | Pexeso Pirát
Značka: LONDJI
i m a pirate memo 2
Akce
480 Kč –31 %

Originální zpracování klasické paměťové hra pro děti i dospělé s 32 krásně ilustrovanými kartami. Vítězem je hráč, který najde nejvíce odpovídajících párů. Vyrobeno z recyklované lepenky a papíru a dodává se v robustní lepenkové krabici. Každá karta má průměr 6 cm.

Vhodné pro děti: od 3 let 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.