Zkraťte si čekání na jaro se slevou 10 % s kódem JARO (neplatí na značku Stapelstein)

Londji | Oboustranné puzzle Léto a zima zvířátka

Značka: LONDJI

Pojďte se s námi díky oboustrannému puzzle podívat, jak žijí zvířátka v létě a zimě na jabloni! 

Dostupnost Skladem
670 Kč
Londji | Oboustranné puzzle Léto a zima zvířátka
Značka: LONDJI

V létě si na něm hrají veverky, ptáčci a sovy a v podzemí malé myšky, zajíčci a krtci. Objevte, co zvířátka prožívají v zimě na druhé straně puzzlí! Krásné oboustranné puzzle pro menší děti.

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, paměti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, vědomostí, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 3 let 

 

  

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.