Londji | Kapesní hra Kde je sýr?

Značka: LONDJI

Zábavná postřehová hra pro celou rodinu

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
480 Kč
Londji | Kapesní hra Kde je sýr?
Značka: LONDJI

Pomozte svému šéfkuchaři najít 10 ingrediencí, které potřebuje k přípravě jídla co nejrychleji. Na stůl položte 80 žetonů s obrázkem ingrediencí a balíčkem karet. K dispozici je také jídelní lístek složený z 10 ingrediencí. Cílem hry je najít žeton zobrazený na kartě vytažené z balíčku. Kdokoli najde stejnou ingredienci v prvním kole, může si ji umístit na svou hromádku. Nalezli jste pro svůj jídelníček 10 ingrediencí? Jste vítězem hry! Postřehová hra, ve které vaše dítě procvičuje vnímavost, chytrost, rychlost reakce a obratnost. 

Vhodné pro děti: od 3 let 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Růžová, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Komunikaci, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Řeč, Slovní zásobu, Trpělivost a koncentrace
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let
Položka byla vyprodána…

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.