6. - 15.5. dovolená. Vaše objednávky odešleme 16.5. Děkujeme!

Londji | Kaleidoskop Bílý jednorožec

Značka: LONDJI

Krásné kaleidoskopické kukátko s obrázkem jednorožce

Dostupnost Skladem
320 Kč
Londji | Kaleidoskop Bílý jednorožec
Značka: LONDJI

Krásné kaleidoskopické kukátko s magickým jednorožcem. Na rozdíl od klasických kaleidoskopů, které vytvářejí vzory z malých střípků, LONDJI kaleidoskop vytvoří magické obrazy z objektů, které nás obklopují. Stačí namířit na nějakou věc, která se rázem rozpadne na tisíce malých střípků.

Vhodné pro děti: od 3 let

Rozměry: 19 x 3,5 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Modrá, Zelená
Hračka rozvíjí: Fantazii
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení