6. - 15.5. dovolená. Vaše objednávky odešleme 16.5. Děkujeme!

Londji | Hra Sladký domov

Značka: LONDJI

Zábavná karetní hra ideální na procvičování jednoduchých matematických operací jako sčítání, odčítání a násobení. 
Dostupnost Skladem
510 Kč
Londji | Hra Sladký domov
Značka: LONDJI

Bylo nebylo...město, kde byly všechny domy krásné, barevné, akorát vysoké a zdobené spoustou květin. Pomozte vybudovat co nejkrásnější město. Velmi zábavná, matematická karetní hra. Pomáhá dětem zvládat úspěch i neúspěch.

Vhodné pro děti: od 7 let 

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Černá, Červená, Hnědá, Modrá, Zelená
Hračka rozvíjí: Logiku a myšlení, Matematické dovednosti, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace, Vědomosti
Věk: 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení