Londji | Hra Sladký domov

Značka: LONDJI

Zábavná karetní hra ideální na procvičování jednoduchých matematických operací jako sčítání, odčítání a násobení. 
Dostupnost Skladem - Odesíláme do dvou dne
510 Kč
Londji | Hra Sladký domov
Značka: LONDJI

Bylo nebylo...město, kde byly všechny domy krásné, barevné, akorát vysoké a zdobené spoustou květin. Pomozte vybudovat co nejkrásnější město. Velmi zábavná, matematická karetní hra. Pomáhá dětem zvládat úspěch i neúspěch.

Vhodné pro děti: od 7 let 

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Černá, Červená, Hnědá, Modrá, Zelená
Hračka rozvíjí: Logiku a myšlení, Matematické dovednosti, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace, Vědomosti
Věk: 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.