Londji | Hra Pošťák

Značka: LONDJI

Logická a postřehová hra pro celou rodinu

Dostupnost Skladem
480 Kč
Londji | Hra Pošťák
Značka: LONDJI

Pomozte pošťákovi Londji doručit dopisy a pohlednice co nejrychleji. Kapesní cestovní verze skvělé pozorovací hry pro celou rodinu. Vytvořte město z jednotlivých dílků. Jednotlivé prvky se navzájem snadno spojují z různých stran, takže pokaždé můžete rozložení města postavit úplně nově. 

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, vnímavosti, rychlosti reakce a obratnosti

Vhodné pro děti: od 3 let 

 

 

Pravidla hry: POSTMAN (Pošťák), Londji

Počet hráčů: maximálně 6 lidí 

Cíl hry: Náš přítel pošťák dnes potřebuje pomoc při doručování svých balíků. První, kdo je doručí na všechny adresy, je vítěz.

Hra obsahuje: 80 karet s údaji o doručení dopisu, 40 písmen, 8 hádanek k sestavení města

Pravidla hry: nejmladší hráč otočí jednu z balíčku karet. Hráč, který najde budovu uvedenou na kartě nejrychleji, umístí na desku jedno ze svých písmen (některé karty z balíčku karet umožňují doručení na více než jedno písmeno na jednu adresu).

Pokud hráč doručí dopis na špatnou adresu, udělá chybu, dopis se vrátí do jeho balíčku.

Typy karet a jejich význam: Existuje pět typů písmen odlišených barvou. Můžete začít od základní úrovně (například zelené karty) a poté zvýšit obtížnost přidáním dalších barev. 

Zelené karty: Najděte přesný dům, který se objeví na kartě; Modré karty: najděte dům, který splňuje stanovené požadavky; Žluté karty: najděte dům spojený s postavami, které se objevují na kartě; Některé karty (například „Tři malá prasátka“) vám umožňují doručit více než jedno písmeno (jedno písmeno pro každý ze tří domů). Bronzové karty: Najděte dům, který splňuje stanovené požadavky. Všimněte si však, že může existovat více než jeden takový dům, který splňuje všechny tyto požadavky, a proto může být poskytnuto více než jedno písmeno; Červené karty: sledujte stopy a najděte dům zobrazený červenou šipkou.

Dívejte se pozorně, buďte rychlí a vyhrajte! Garantujeme hodiny zábavy pro celou rodinu :)

Důležitá poznámka: všechny nápisy (pokyny na kartách) jsou v angličtině.

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Červená, Hnědá, Modrá, Zelená
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace, Vědomosti
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.