Londji | Hra Cesty

Značka: LONDJI

Kooperativní hra pro celou rodinu

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
999 Kč

Představte si tu nejdelší silnici na světě. Troufnete si ji postavit? Abyste splnili zadání, budete muset použít všechny dílky! A když ji postavíte, můžete si na ní hrát s autíčky! Kooperativní hra pro celou rodinu.

Část této hry je logická, část tvoří silniční systém a stejně důležitou část tvoří hra s autíčky na postavené silnici. V této nádherné krabici najdete neuvěřitelných 76 kusů silnic - zatáčky, objížďky, křižovatky, kruhové objezdy atd., dále pak  30 domů a 24 stromů a 6 autíček.

Popusťte uzdu své fantazii - protože existuje více než 1000 různých kombinací, které lze vytvořit. V krabici je brožura s 11 silničními systémy, které můžete skládat znovu a znovu od jednodušších - pomocí několika dílů až po expert - s využitím všech 72 dílů silnic.

Pro rozvoj: logického myšlení, pozornosti, představivosti, jemné motoriky, slovní zásoby, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem

Vhodné pro děti: od 4 let 

Materiál: Robustní recyklovaná lepenka FSC

Rozměry: Silnice 9,5 cm x 2,9 cm Auta: 5 cm x 9 cm x 1 cm

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Černá, Červená, Hnědá, Modrá, Zelená
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace
Věk: 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let
Položka byla vyprodána…

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.