Londji | Balanční hra Matylda a přátelé

Značka: LONDJI

Zábavná balanční hra

Dostupnost Skladem - Odesíláme do dvou dne
870 Kč
Londji | Balanční hra Matylda a přátelé
Značka: LONDJI

Pomozte žirafě Matyldě a jejímu kamarádovi ptáčkovi postavit hnízdo. Vrstvěte jednotlivá dřevěná stébla na žirafu a trénujte jemnou motoriku a trpělivost. Hra, která zabaví celou rodinu je skvělá i na cesty. 

Pro rozvoj: trpělivosti, logického myšlení, pozornosti, představivosti, jemné motoriky

Vhodné pro děti: od 3 let 

Rozměry: 22 x 10 cm

Rozměry balení: 15 x 32 x 2 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.