6. - 15.5. dovolená. Vaše objednávky odešleme 16.5. Děkujeme!

Londji | Balanční hra Matylda a přátelé

Značka: LONDJI

Zábavná balanční hra

Dostupnost Skladem
870 Kč
Londji | Balanční hra Matylda a přátelé
Značka: LONDJI

Pomozte žirafě Matyldě a jejímu kamarádovi ptáčkovi postavit hnízdo. Vrstvěte jednotlivá dřevěná stébla na žirafu a trénujte jemnou motoriku a trpělivost. Hra, která zabaví celou rodinu je skvělá i na cesty. 

Pro rozvoj: trpělivosti, logického myšlení, pozornosti, představivosti, jemné motoriky

Vhodné pro děti: od 3 let 

Rozměry: 22 x 10 cm

Rozměry balení: 15 x 32 x 2 cm

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Zelená, Žlutá
Hračka rozvíjí: Jemnou motoriku, Koordinaci oko - ruka, Logiku a myšlení, Paměť a postřeh, Prostorová představivost, Slovní zásobu, Spolupráci, Trpělivost a koncentrace
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení