Little Dutch | Zoo

Neohodnoceno

Krásná dřevěná zoologická zahrada od dánské značky Little Dutch 

520 Kč
Skladem

 

Zoologický zahrada s 28 dřevěnými dílky má vše, co by správná zoo měla mít - vstupní bránu s pokladnou, ohrady, rozcestník, návštěvníky, stánek se zmrzlinou, zeleň, auto s přívěsem pro převážení zvířát a potravy a především roztomilé zvířátka! Zoo se skvěle hodí k městu s dráhou a lze k ní připojit také železniční trať s vlakovou a požární stanicí. Děti si tak mohou postavit celé svoje město plné domů, zeleně, různých dopravních prostředků, zvířátek a dalších. Tato hračka zabaví děti a někdy i dospělé na dlouhé hodiny. 

Vyrobeno z udržitelného dřeva s certifikátem FSC.

 

Set obsahuje: 28 dílků

Pro rozvoj: jemné motoriky, koordinace oko - ruka, prostorové představivosti, fantazie, komunikace, a slovní zásoby

Vhodné pro děti: od 3 let

Materiál: dřevo

Rozměry: 14,7 × 14 × 5 cm

 

 

Logo-Little-Dutch-RGB-2018

Nizozemská značka LITTLE DUTCH nabízí doplňky a hračky pro kojence a děti. Každý rok zahajují novou kolekci s odlišnými vzory, motivy a barvami, kterou navrhuje jejich vlastní kreativní tým. Jejich výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a funkčností. Krásný design a jemné barvy zaujmou každé dítě i dospělou osobu. Posláním LITTLE DUTCH je zábavnými vzdělávacími hračkami podporovat vývoj dětí v různých fázích jejich vývoje.

Jméno značky: Little Dutch
Kategorie: HRAČKY
Barva: Bílá, Červená, Hnědá, Mint, Zelená
Hračka rozvíjí: Barvy, Fantazii, Jemnou motoriku, Komunikaci, Koordinaci oko - ruka, Prostorová představivost, Slovní zásobu
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let