Londji | Kaleidoskop Včelka

Značka: LONDJI

Kaleidoskopické kukátko ve tvaru včelky od značky LONDJI

Dostupnost Skladem - Odesíláme do dvou dne
160 Kč
Londji | Kaleidoskop Včelka
Značka: LONDJI

Krásné kaleidoskopické kukátko ve trvaru včelky. Na rozdíl od klasických kaleidoskopů, které vytvářejí vzory z malých střípků, LONDJI kaleidoskop vytvoří magické obrazy z objektů, které nás obklopují.

Vhodné pro děti: od 3 let

Rozměry: 15 x 10 cm 

 

 

logo-1.jpg

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: Černá, Žlutá
Hračka rozvíjí: Fantazii
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let, 7 let, 8 let, 9 let

Londji je značka založená v roce 2004, která spojuje svět umění, her a hraček. Hračky jsou navrhovány v Barceloně a vyráběny v Porqueres. Cílem 25 členého týmu, který se na celém procesu podílí, je, aby byly hračky inovativní, originální, bezpečné a především, aby díky nim děti sdílely ty nejlepší společné okamžiky. Hračky jsou vyráběny s tou největší péčí, za použití těch nejlepších materiálů, při respektování pracovních podmínek a v souladu s respektem k naší planetě.