Jack n' Jill | SET Zubní pasta Jahoda a kartáček Zajíc

Značka: Jack n' Jill

Oblíbené duo - přírodní kartáček a pasta s jahodovou chutí

Dostupnost Skladem
270 Kč
Jack n' Jill | SET Zubní pasta Jahoda a kartáček Zajíc
Značka: Jack n' Jill

BIO zubní kartáček vyrobený ze 100% kukuřičného škrobu a měkkých nylonových vláken. Extra měkký s ergonomickou rukojetí pro pohodlné uchopení malým dítětem. Je vhodný již od prvních zoubků. Bez BPA & PVC. 

Zero waste - Jack N´Jill je firma ohleduplná vůči přírodě. Balení je z recyklovatelného papíru a okénko ze 100% kukuřičného škrobu. Kartáček je první svého druhu na světě, navržený pro děti v BIO kvalitě. V kompostu se rozloží během 90 dní.

Kartáček se doporučuje měnit každých 6-8 týdnů.

 

Přírodní pasta s chutí jahody. Složky xylitol a měsíček pomáhají uklidňovat dásně a bojují proti zubnímu kazu. Nejbezpečnější zubní pasta pro děti s organickými přísadami. Zubní pasta je hypoalergenní a dětem nehrozí žádné riziko při polknutí. Recyklovatelné balení bez BPA.

Pro děti od 6 měsíců, pasta je vhodná již od prvního zoubku.

Certifikované Cruelty Free, Vegan, bez lepku, bez cukru, bez obsahu fluoridů, bez přidaných barviv, bez SLS (sodium lauryl sulfate)

Složení: Xylitol (Xylitol z NON GMO kukuřice), Purified Water (čištěná voda), Glycerin (rostlinný glycerín z kokosu), Silica (silika), Organic Strawberry Flavor (Fragaria Chiloensis), Xanthan Gum (xantánová guma), Organic Calendula Officinalis Extract, Potassium Sorbate (sorban draselný), Citric Acid (kyselina citrónová)

Balení: 50g

 

 

 logo-2

Jack N 'Jill vytvořili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří byli nespokojeni s nedostatečným výběrem v rámci ústní hygieny. Jelikož nechtěli jejich syna vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií, rozhodli se vytvořit bezpečnou a zároveň nejchutnější zubní pastu pro děti. Že se jim to povedlo dokazuje i fakt, že společnost EWG's označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty neobsahující žádné chemikálie. Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili také dětské zubní kartáčky, které jsou z kukuřičného škrobu a kosmetiku, jako jsou pěny do koupele a dezinfekční gely té nejvyšší kvality. Balení jejich produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, recyklovatelné a bez BPA.