Jack n' Jill | Přírodní zubní pasta Bubblegum

Značka: Jack n' Jill

Přírodní pasta s kouzelnou chutí žvýkačky.

Dostupnost Skladem
169 Kč
Jack n' Jill | Přírodní zubní pasta Bubblegum
Značka: Jack n' Jill

Přírodní pasta s kouzelnou chutí žvýkačky. Složky xylitol a měsíček pomáhají uklidňovat dásně a bojují proti zubnímu kazu. Nejbezpečnější zubní pasta pro děti s organickými přísadami. Zubní pasta je hypoalergenní a dětem nehrozí žádné riziko při polknutí. Recyklovatelné balení bez BPA.

Pro děti od 6 měsíců, pasta je vhodná již od prvního zoubku.

 

Certifikované Cruelty Free, Vegan, bez lepku, bez cukru, bez obsahu fluoridů, bez přidaných barviv, bez SLS (sodium lauryl sulfate)

Složení: Xylitol, Purified Water, Glycerin (Coconut derived), Silica, Organic Natural Flavor, Xanthan Gum, Organic Calendula Officinalis Flower Extract, Potassium Sorbate (Naturally derived), Citric Acid

Balení: 50g

 

 

 logo-2

Jack N 'Jill vytvořili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří byli nespokojeni s nedostatečným výběrem v rámci ústní hygieny. Jelikož nechtěli jejich syna vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií, rozhodli se vytvořit bezpečnou a zároveň nejchutnější zubní pastu pro děti. Že se jim to povedlo dokazuje i fakt, že společnost EWG's označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty neobsahující žádné chemikálie. Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili také dětské zubní kartáčky, které jsou z kukuřičného škrobu a kosmetiku, jako jsou pěny do koupele a dezinfekční gely té nejvyšší kvality. Balení jejich produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, recyklovatelné a bez BPA.