Jack n' Jill | Antibakteriální gel na ruce Jednorožec

Značka: Jack n' Jill

Antibakteriální gel na dezinfekci rukou.

Dostupnost Skladem
196 Kč
Jack n' Jill | Antibakteriální gel na ruce Jednorožec
Značka: Jack n' Jill

Antibakteriální gel na dezinfekci rukou, který zabíjí 99,9 % bakterií. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává stopy. Bez oplachování, bez umělých barviv, bez parfémů. Obsažený glycerin zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou.

Roztomilé pouzdro se dá připevnit na tašku, kočárek anebo klíče. Ideální pomocník když není k dispozici voda a mýdlo - na výlety, do školy, do MHD, vlaku, obchodu,...

Netestovaný na zvířatech. Vegan.

Nedoporučuje se používat u kojenců. Děti do 6 let by měly výrobek používat pod dohledem dospělé osoby.

 
Složení: Alcohol, Water, Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Aminomethyl Propanol
 
Balení: 2 x 29ml + pouzdro

 

 

 logo-2

Jack N 'Jill vytvořili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří byli nespokojeni s nedostatečným výběrem v rámci ústní hygieny. Jelikož nechtěli jejich syna vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií, rozhodli se vytvořit bezpečnou a zároveň nejchutnější zubní pastu pro děti. Že se jim to povedlo dokazuje i fakt, že společnost EWG's označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty neobsahující žádné chemikálie. Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili také dětské zubní kartáčky, které jsou z kukuřičného škrobu a kosmetiku, jako jsou pěny do koupele a dezinfekční gely té nejvyšší kvality. Balení jejich produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, recyklovatelné a bez BPA.