Sleva 15 % na magnetické stavebnice Connetix s kódem: connetix15 už jen do 25.9.!

Beach & Bandits | Golden klobouček UPF

Značka: BEACH & BANDITS

Letní klobouček s ochranou UPF 50+ blokuje 97,5 % všech škodlivých UVA a UVB paprsků. Je rychleschnoucí, lehký a prodyšný. Má ploché šití, které zabraňuje tření o kůži. Chrání oči, krk a uši před UV zářením.

Dostupnost Skladem
650 Kč –46 % 350 Kč
Beach & Bandits | Golden klobouček UPF
Značka: BEACH & BANDITS
golden ribbed hat
Akce
650 Kč –46 %

Milujeme léto a slunce a všichni potřebujeme vitamín D. Spálení v dětství je však vůdčím faktorem rakoviny kůže v pozdějším věku, musíme tedy zajistit, aby naše děti byly chráněny před škodlivými slunečními UV paprsky. Všechny produkty jsou vyráběny z oficiálních certifikovaných materiálů. 

B&B-logo

BEACH & BANDITS je nizozemská značka dětských plavek zrozená z lásky k dlouhým letním dnům na pláži a motivovaná touhou vytvořit cool a pohodlné dětské plavky, které vypadají skvěle, ale hlavně chrání jemnou dětskou pokožku.

Značka byla založena v roce 2014 Hansem a Jo-anne. Společně se svými třemi malými bandity tráví většinu času na pláži a chtěli, aby jejich děti byly na slunci v bezpečí, ale aby také vypadaly cool. A tak vznikla značka BEACH & BANDITS, která věří, že plavky s ochrnou UPF50+ mohou být cool, pohodlné a zároveň bezpečné proti slunci!

Plavky BEACH & BANDITS jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tkaniny, která poskytuje ochranu UPF50+ blokující více než 97,5 % škodlivých slunečních UVA a UVB paprsků. Tato vysoce kvalitní látka je dodávána v řadě skvělých ručně kreslených ilustrací. Jsou lehké, prodyšné a rychleschnoucí.


"My je držíme v bezpečí, oni nás drží v divočině!"